Smakosz Karol Czerkawski

MenuJesteśmy firmą cateringową z tradycjami, dla której nie ma zbyt trudnych zleceń. Podołamy każdemu bez wyjątku zadaniu. Mamy duże doświadczenie i przygotowujemy pyszne dania według sprawdzonych przepisów kulinarnych z całego świata.


Planujecie ślub i wesele? Szukacie firmy cateringowej, która przygotowałaby dla Was i Waszych gości niepowtarzalną ucztę? Marzą się Wam pięknie nakryte stoły, bogato ugarnirowane potrawy i zachwyt nimi konsumujących weselników? Skontaktujcie się koniecznie z naszą firmą. U nas wszystko to o czym marzycie możecie mieć! Wspólnie ustalimy menu i styl przyjęcia, zaprosimy na degustację potraw, zaproponujemy smaki i dekoracje ciast i tortów do wyboru, pokarzemy zdjęcia z wcześniej przez nas zorganizowanych przyjęć.


Jako zespół jesteśmy elastyczni i kreatywni w działaniu, łatwo dostosowujemy się do wymagań klientów. Nasi fachowcy od gastronomii są w stanie wyczarować każde danie. Nieustannie się szkolą i pogłębiają swoją wiedzę na temat tajników sztuki kulinarnej, dzięki czemu są naprawdę świetni w tym co robią. Mają też duże doświadczenie praktyczne. Osobną sztuką, która preferujemy, jest umiejętność nakrycia stołów aby sala wyglądała wspaniale i potrawy prezentowały się odpowiednio dobrze. Przykładamy do tego szczególną wagę, chcąc zadowolić naszych klientów. Jesteśmy profesjonalistami, więc potrafimy zadbać o to aby każdy, najdrobniejszy nawet detal dekoracji potraw, sposobu ich podania czy udekorowania stołu, pasował do ogólnej koncepcji stylistycznej przyjęcia. Specjalnością naszej firmy cateringowej, oprócz oczywiście wspaniałego smaku potraw, jest kompozycja, estetyka i kultura ich podania. Nasze potrawy przygotowujemy ze świeżych składników najwyższej jakości. Mamy stałych, wypróbowanych i zaufanych dostawców, na których polegamy. Korzystamy też z najlepszych, sprawdzonych przepisów.


Organizacja i obsługa wesel to dla nas przyjemność i powód do zadowolenia. Każde tego typu zlecenie traktujemy indywidualnie. Cieszymy się, kiedy zleceniodawcy i ich goście chwalą naszą kuchnię i obsługę imprezy i polecają innym nasze usługi. Dla nas nie ma lepszej reklamy i większej satysfakcji! Zapraszamy do kontaktu i inspirującej współpracy!


Zachwycimy Twoich gości