Smakosz Karol Czerkawski

SMAKOSZ to również kompleksowe usługi dla HoReCaRynek gastronomiczny jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się w Polsce. Wzrost świadomości Gości usług oraz ogromna konkurencja wymaga od właścicieli restauracji szukania nowych rozwiązań podnoszących jakość świadczonych usług.


SMAKOSZ jest firmą działającą na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla gastronomi. Naszym głównym celem jest polepszenie jakości usług w restauracjach. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, pokazuje jak istotną kwestią są dobrze wyszkoleni kelnerzy oraz barmani.


Nasz zespół tworzą osoby doświadczone w branży gastronomicznej oraz z talentem do przekazywania wiedzy. Zajmujemy się kompleksowymi usługami dla HoReCa takimi jak przygotowywanie inwestycji z tworzeniem koncepcji działania lokalu, projektami technologicznymi i funkcjonalnymi baru, kuchni oraz Sali, rekrutacją oraz szkoleniem personelu, asystą podczas otwarcia oraz w pierwszych tygodniach działania lokalu.


Prezentujemy Państwu ofertę profesjonalnych szkoleń personelu Sali. Program dla każdego z naszych kontrahentów jest tworzony indywidualnie w zależności od wymagań. Istotnym elementem naszej oferty jest audyt tzw. „Tajemniczy Gość” który jest przeprowadzany przed szkoleniem, by zidentyfikować potrzeby szkoleniowe.


  1. Szkolenie kelnerskie
  2. Szkolenie z technik sprzedaży
  3. Szkolenie barmańskie dla kelnerów
  4. Szkolenie barmańskie. (obejmuje tematykę szkolenia podstawowego poszerzoną o elementy working flair oraz free style)
  5. Szkolenie całego zespołu (kierowane szczególnie do nowo powstających lokali
"Gotowanie dla relaksu" i "Kuchnia dla wnikliwych" - warsztaty kulinarne w dwóch cyklach dla entuzjastów i pasjonatów, dla zabieganych i dla tych, którzy dopiero oswajają się z kuchnią, oraz dla tych odpoczywających przy gotowaniu. Spędzimy miło i twórczo czas. Możemy upiec ciasto dla poprawy samopoczucia lub rozkoszować się wspólnie przygotowaną kolacją.

Integracja przez gotowanie to grupowe kursy gotowania dla firm - budujące tzw. dobre relacje między pracownikami, zarówno dla pasjonatów gotowania jak i tych, którzy omijają kuchnię „szerokim łukiem” :)

Spotkania kuchenne - oferujemy wynajęcie kuchni na wspólne gotowanie z przyjaciółmi

Warsztaty kulinarna dla dzieci – spotkanie może odbyć się w profesjonalnej kuchni oraz w placówce np. przedszkole, sala zabaw a wszystko pod okiem doświadczonych kucharzy ( główny cel to zdrowa żywność).

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy poprzez kontakt e mail.


Zachwycimy Twoich gości